На ринку України EЛІТ почав працювати в далекому 1994 році, відкривши перший свій філіал у місті Ужгороді. За всі наступні роки наполегливої ​​праці ELIT Україна виросла з невеликої компанії, про яку мало хто знав, до справжнього лідера в галузі продажів автомобільних запчастин для легкових і комерційних транспортних засобів. Компанії є чим похвалитися і на міжнародній арені - вона входить в чеський концерн з ідентичним ім'ям, який в свою чергу складається в відомої італійської організації Rhiag Group. Представництва ELIT Group працюють не тільки в Україні і Чехії, а й у Словаччині та Румунії, тому можна сміливо стверджувати, що даний концерн є одним з найбільших в Східній Європі. Центральний логістичний склад всієї мережі ELIT Group розташований у Празі і займає площу в 12 тисяч квадратних метрів. Якщо ж говорити про нашу країну, то на її території найбільший склад знаходиться в Києві. Його площа - 5 тисяч квадратних метрів. Саме ці центри несуть відповідальність за те, щоб в кожному з підзвітних їм філій завжди знаходився повний асортимент деталей і комплектуючих до різних автомобілів. Про якість роботи логістичної служби ELIT Group говорить той факт, що клієнт може отримати замовлену деталь з філії вже після 2-х годин після розміщення замовлення.

 

Українська компанія «Еліт-Україна» складається в міжнародній корпорації ELIT Group, яка по праву вважається одним з провідних постачальників автомобільних запчастин на території Східної Європи. На міжнародній арені ELIT Group з'явилася в 1992 році, коли в Чехії Даніель М.Еппом заснував компанію під назвою ELIT Group.

 

Сервісні програми

Сервісні програми - взаємодія автосервісу з компаніями ELIT з метою збільшення об'єму сервісних продажів і підтримку високого рівня послуг, що надаються на СТО.

 Якщо Ви зацікавились участю Вашого СТО в сервісній програмі, пропонємо Вам звернутися на найближчий філії або відправити запит на поштову скриньку: PE@elit.ua