«ЕЛІТ-Україна» – великий імпортер і один з лідерів ринку запасних частин для легкових автомобілів, комерційного транспорту і мотоциклів, а також обладнання для СТО.

За 25 років роботи на українському ринку ми визначили ключові цінності: спрямованість на результат, командна робота, гнучкість, готовність до змін, клієнтоорієнтованість, справедливість, відповідальність. Ми віримо, що саме ці цінності лежать в основі наших міцних партнерських відносин з клієнтами, постачальниками та співробітниками.

На Центральному складі в Києві постійно в наявності понад 110 000 позицій від 250 брендів. На складі LKQ CEE у Празі – ще близько 200 000 позицій автозапчастин, доступних до замовлення нашим покупцям.

«ЕЛІТ-Україна» входить до складу міжнародної корпорації «LKQ», яка успішно веде діяльність в 21-й країні Європи, де займає позицію лідера, в Америці та на Тайвані, з Центральним офісом в США.

Приналежність до сильної, зростаючої корпорації, такої як LKQ, має для нас переваги, особливо в часи значних змін у нашій галузі, завдяки новим технологіям та політичним умовам.

Сервісні програми

Сервісні програми - взаємодія автосервісу з компаніями ELIT з метою збільшення об'єму сервісних продажів і підтримку високого рівня послуг, що надаються на СТО.

 Якщо Ви зацікавились в участі Вашого СТО у сервісній програмі, пропонємо Вам звернутись до найближчої філії "ЕЛІТ-Україна" або відправити запит на поштову скриньку: PE@elit.ua