Пошук СТО по містах України

Досвідчені водії пам'ятають часи, коли відвідування СТО було справжньою подією, підготовку до якої треба було починати заздалегідь. Сьогодні період дефіциту відсутній, а черги на СТО в Україні вже є скоріше дивиною, ніж звичним явищем. Однак сьогодні на перший план виходить проблема вибору підходящого сервісу, якому можна було б довірити обслуговування свого сталевого коня.

Завдання спрощується, якщо ваш автомобіль відносно новий і знаходиться на гарантії. Як відомо, одним з гарантійних умов є повне і своєчасне проходження передбачених виробником етапів технічного обслуговування. Залишається лише записатися в зручний час на ТО, і, здавалося б, справа зроблена. Але як же бути, якщо офіційних представників компанії «вашого» бренду кілька? У цій ситуації варто поцікавитися думкою колег-водіїв таких же автомобілів, яка склалася у них після відвідування того чи іншого сервісу, і на цій підставі прийняти остаточне рішення.

Не варто недооццінювати такий засіб комунікації, як Інтернет. На сторінках численних тематичних форумів автолюбителі діляться один з одним інформацією, в тому числі і про свої візити в сто України. Тут же з'являється інформація про наявність і умови роботи клубних сервісів.

Тим, кому відвідувати «офіціалів» вже не має сенсу, кращим вибором буде одна з численних мережевих майстерень, які представлені у більшості великих міст. Тут варто орієнтуватися на стандарти кожної компанії, а також і на більш прозаїчні фактори - вартість обслуговування і зручність під'їзду.

Знайти СТО

За всі останні роки наполегливої праці ELIT Україна виросла з невеликої компанії, про яку мало хто знав, до справжнього лідера в галузі продажу автомобільних запчастин для легкових і комерційних транспортних засобів.

Компанії є чим похвалитися і на міжнародній арені - вона входить в чеський концерн з ідентичним ім'ям, який в свою чергу складається в відомої італійської організації Rhiag Group.